вторник, 4 октября 2011 г.

Ігри в бібліотеках: Find the Future

Нарешті! Вітання всім, і не треба одразу кидатися у Бібліоміст його улюбленими помідорами :) - оголошено найоригінальніший (наразі) 7-й конкурс співпраці бібліотек з місцевими громадами, темою якого стали (спокійно!) ІГРИ У БІБЛІОТЕЦІ.

На вебсайті програми й у відповідній тематичній публікації докладно написано, ЧОМУ. А я лише додам відео-трейлер однієї з найуспішніших, найоригінальніших й наймасштабніших бібліотечних ігор (500 учасників), яку організувала публічна бібліотека Нью-Йорка на честь свого 100-літнього ювілею.Читала також, що великий квест для своїх відвідувачів організувала цього року й обласна універсальна наукова Рівненська бібліотека (впевнена, що це було не гірше за їх минулорічну святкову ріо-ріту, яка шокувала мене настільки, що я після повернення до Києва одразу створила цей блог :)). Отже, бажаю всім бібліотекам успіхів й натхнення для написання оригінальних ігрових грантових проектів. Пишіть творчо та граючи :)

2 комментария:

  1. Усе на життя це ГГГГра! І бібліотека - не виняток,як на мене, так взагалі, чим більше ігор, тим краще, може, тому й так люблю дитячі та юнацькі бібліотеки:)

    ОтветитьУдалить
  2. Да, Шекспір з Пушкіним напевно би наші ігри теж оцінили :)

    ОтветитьУдалить

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...