пятница, 1 февраля 2019 г.

Happy Friday! #П'ятничне

Само собой пишутся видео-сообщения на любовно-лирическую тематику, причём как-то на всех блогах одновременно :). Видимо сказывается приближение самых идеологически неправильных романтических праздников. Их типа все продвинутые и высоко моральные люди принципиально не отмечают. То есть Или просто жлобствуют под благим предлогом, или просто особо не с кем :).

Вообще мне доводилось периодически присоединяться то к одной, то к другой группе. Но сейчас я просто расслабилась и вышла из обоих :). Don,t worry be happy. І танцюй свій дисер або співай диплом. Таки-ииий шикарний антистрес + фітнес + креативне мислення! А креативність -це одна з ключових компетентностей 21 століття. І не кажіть потім, що я вас не попереджала або до участі в конкурсі не запрошувала :)

Відео нижче знято по моїх найулюбленіших місцях у Києві (хоча й не всіх, але процентів 70 охоплено) та містичним образом відтворює все те, що я не люблю в людях та проти чого все життя воюю :). Певним чином цей відеокліп також відображає основні мої думки з приводу проблем нашого сьогодення.

Словом, я надзвичайно вдячна авторці за її роботу в повній гармонії з моїми почуттями та відчуттями. Нам очевидно треба працювати разом :). Спробую знайти Юлію та запросити до участі в проекті #станцюйСвійДисер або #заспівайДиплом. Можливо просто як гостю. Якщо знаєте її особисто чи знайдете скорше, дайте знати в коментарях. Буду неймовірно вдячна! :)


Комментариев нет:

Отправить комментарий

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...