Зранку ніби був непоганий настрій, але перечитала останні новини від колег-блогерів і трохи засумувала. Бо хочеться, щоб мої діти таки мали можливість вчити фізику, хімію та біологію в старших класах середньої школи, а активних користувачів І-нетом в країні було більше, ніж зараз. Бо з І-нетом людям будь-якого віку щонайменше легше та цікавіше живеться :)
Але якщо на першу проблему я аж ніяк вплинути не можу, то маю одну добру новину, чи скорше пропозицію для співробітників бібліотек, які прагнуть опанувати не просто І-нет, а дедалі популярніший (в трендах онлайн-маркетингу 2014 р.) мобільний Інтернет та його корисні сервіси та застосунки для користувачів смартфонів на платформах Android та IOS. Вже зараз і щонайменше до травня 2014 року можна пройти безкоштовний онлайн-курс "23 дела с мобильным" (адаптацію англомовної програми "23 Mobile Things") у зручний для вас час та під керівництвом ваших колег.
Тут можна ознайомитися з деякими враженнями курсантів-блогерів, що вже навчаються та опановують нові сервіси.
Програму курсу викладено тут http://ru23mobilethings.blogspot.ru/p/blog-page.html, програма є цікавою (від цифрового сторітеллінга до хмарних сервісів та електронних книг і застосунків), можна реєструватися та користуватися, кураторами є російські бібліотекарі та педагоги.
Ще трохи реклами: "Каждая тема содержит представление о новом (-ых) сервисе (-ах), в ней приводятся ссылки на интересные примеры его использования в библиотечной или педагогической практике, на обучающие материалы и даются вопросы для размышлений. Среди тем - Twitter, приложения для фотосъемки, видео и аудио, общение по Skype и Google Hangout, календари и QR-коды, новостные ленты, дополненная реальность, геймификация и идентификация, кураторство контента, е-книги и электронные библиотеки, блокноты вEvernote и Zotero, совместное использование файлов и сторителлинг... И все это - в мобильном варианте! Авторы в процессе размещения материалов приготовят свою копилку визуальных закладок."
Долучайтеся, навчайтеся самі та навчайте своїх користувачів. Прокладемо шлях до інтернетизації населення через мобільні телефони!