Pani-братство

Братаймося, брати і сестри, бо ми цього варті! :)

Дякуючи одному креативному Аноніму, який якось закинув, що у нас з Паном Бібліотекарем таке собі... Paniбратство, в мене народилася ідея такої назви для нової сторінки блогу. Дійсно, бібліотекарів та друзів бібліотек, які б активно вели або читали блоги є наразі не дуже багато, хоча їх кількість поступово таки зростає, що не може не радувати. І нам би було варто менше сперечатися (хоча без цього ніяк не обійдеться, така вже в нас ментальність :)), а більше підтримувати одне одного й спільним зусиллями робити щось... добре і корисне. Особливо зараз, в цей передноворічний час, коли це особливо актуально.


Найближчим часом я кину сюди декілька простих ідей, які можна спільно реалізувати і буду дуже рада, якщо хтось їх підтримає. Будете мати свої/кращі ідеї - поділіться! З радістю підтримаю будь-кого в рамках своєї компетенції та можливостей.

Власне, перша ідея вже почала реалізовуватися завдяки вашій підтримці, і я дуже сподіваюся що ми реалізуємо її спільними зусиллями до кінця цього року і потішимо результатом всіх.

Друга ідея - дуже проста. Якщо маєте бажання та якщо ви цього досі це не зробили в трохи іншій, можливо набагато кращій та креативнішій формі, пропоную взяти приклад з Рогатина : відшукати декілька гарних великих (бажано 3-літрових :)) банок, розставити їх на видних місцях та, таким чином, трохи поколядувати на... а це вже - ваша особиста справа. На нові книжки для бібліотеки/дітей, що ходять до бібліотеки/на якусь благодійну акцію/Рогатинський фактор доброти/місцевий фактор доброти/подарунки малозабезпеченим/пенсіонерам/людям з особливими потребами і т.п.

Міст вже сьогодні почав колядувати на 6 та 7 поверхах, може до вечора і 5-й приєднається :). Бажаю по-більше повних Банок доброти в ваших бібліотеках!

Третя ідея - приєднуйтесь (хоча б читайте :)) до першої української бібліотечної твіттер-газети БІЧ (Бібліотечна Інноваційна Читанка, вона відображається тут) та до нової Української мережі культури http://ukrkult.net/ (об’єднання менеджерів культури, митців, активних споживачів культури й усіх небайдужих) .
А там побачимо, що з цього всього вийде...

Powered by BannerFans.com

Ідея четверта - зараз триває цікава віртуальна подія - Парад библиотечных блогов -2011! Пропоную всім біб, близько- та навколо-бібліотечним блогерам приєднуватися, а бібліотекарям - просто читати, слідкувати та махати прапорцями  отримувати задоволення :)


А тепер, коли ми достатньо натренувалися та пройшли впевненим кроком увесь наш, так би мовити, внутрішньогалузевий Парад, час виходити й на універсальні блогерські демонстрації -себе показати й на інших подивитися. Наприкінці жовтня 2011 р. після 2-річної паузи розпочався щорічний конкурс блогів в Україні з грайливою назвою BUBA-2011 (Best Ukrainian Blog Awards). Детальніше про конкурс напісано тут, і я закликаю всіх блогерів - любителів бібліотек та читання, що вже достатньо впевнено почуваються на теренах блогспотів, вордпресів та ін. блого-творчості, не стидатися та засвітитися на цьому конкурсі. І для блога гарна реклама та декілька сотен нових відвідувачів, і для людей буде цікаво дізнатися про бібліотечні блоги як явище + подивитися на сучасну бібліотеку та її творчих та продвинутих господарів під новим ракурсом.  А якщо у вас немає свого блога - зробіть добру справу та підтримайте колег, які вже там - думають, яким би чудом пробитися скрізь популярні блоги про ІТ, розваги й дозвілля та суші :)

Ідея п'ята - якщо комусь з естетичних, або якихось інших міркувань не дуже подобаються різдв'яні 3-літрові Банки доброти, про які я писала вище, віднедавна відкрилися нові, зручні й сучасні можливості зробити напередодні свят (або і без прив'язки до будь-яких свят) щось... добре. Прямо зараз, швидко і через Інтернет. Скористайтеся - ось, наприклад, непогана національна платформа підтримки дітей, молоді, людей старшого віку, людей з особливими потребами, різноманітних благодійних, суспільно-корисних, культурно-мистецьких проектів і т.п.; також мені подобається Українська біржа благодійності - обирайте те, що для вас близько та опановуйте краудфандінг також і для своїх проектів.

4 комментария:

 1. Дорога сестро, а яка перша ідея? Поясніть, бо щось не второпав.
  Виявляється є такий чудовий автор як Олівер Джеферс. Якби знав про нього раніше, то б попросив у Діда Мороза "Heart and the Bottle" - дуже люблю дитячі книжки для дорослих.

  ОтветитьУдалить
 2. @Ihor Klishch - Вам, Брате, я напишу про це особисто наступного тижня. Маю надію, що ви до першої ідеї приєднаєтеся. Або просто підтримаєте. Заінтригувала? :)

  ОтветитьУдалить
 3. Pani Ne Bibliotekar сказав...
  Заінтригувала? :)

  Ще б пак!
  Як проходить колядування? Для кого/на що колядуєте?

  ОтветитьУдалить
 4. @Ihor - Вам, чоловікам, все одразу "розкажи та покажи" - нє-а, пізніше взнаєте:)

  ОтветитьУдалить

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...