пятница, 28 октября 2011 г.

Best Ukrainian Blog Awards (BUBA 2011) - підтримайте бібліотечні блоги!

Любі друзі!

Ой, плохие ассоциации и неудачное начало, попробую ещё раз :)

Шановні мої реальні й віртуальні друзі, колеги й читачі! Вже майже листопад, а значить прийшла вже традиційна для блогерської України пора надихаючих блог-кемпів, фестів та інших прикольних речей, які вже не перший рік люб'язно (крім того, цікаво й професійно!) робить для всіх нас Майкрософт в Україні.

Минулого року, буквально через місяць після того, як народився мій навколо-бібліотечно-танцювальний блог :), я мала можливість відвідати один з таких заходів - Microsoft Blogtober Fest (детальніше про враження - тут).  Той заряд блого-енергії, позитиву, креативу та конструктиву, який я тоді отримала напевно і дозволив мені "протанцювати онлайн" весь наступний рік, полюбити справу, якою я зараз займаюся, ще більше та таки вивести свій скромний онлайн-щоденник на певний, нехай знову ж таки скромний як для загальної укр блого-статистики, але постійний рівень.
 
На жаль, цього року я не зможу знову взяти участь у цьому заході в реалі, але буду намагатися слідкувати за ним онлайн і дуже рекомендую бібліо-блогерам, яких вже є зараз немало (а особливо - переможцям й учасникам Першого національного конкурсу бібліотечних блогів "Зірки бібліотечної блогосфери", який проводився програмою Бібліоміст за підтримки компанії Майкрософт), спробувати (кіл-сть місць буде обмеженою та реєструватися після відкриття загального потоку треба буде швидко) взяти участь у цьому заході - не пошкодуєте - Microsoft Blogfest 2011! А потім ще й нам всім усе найцікавіше розкажете, участь є безкоштовною.

І останнє: перед тим, як на певний час перейти з регулярного онлайн-життя в регулярний реал (ну знаєте, у блогерів іноді не тільки блоги народжуються :)), я ще вирішила про всяк випадок зареєструвати свій Гопак на конкурс українських блогів BUBA 2011 (Best Ukrainian Blog Awards), який організовує видання Watcher.com.ua, партнер конференції Microsoft Blogfest 2011. Бібліотечна тематика, звичайно, не є найпопулярнішою в Україні, але мене це аж ніяк не зупиняє - навпаки, треба ж із  цим щось врешті-решт робити! + участь у конкурсі ще ніколи не шкодила жодному блогу. Тому - підтримайте своїм голосом хто може, а?! Тим більше, народна прикмета каже, що в певних випадках жінці відмовляти не можна... - а зараз саме цей випадок, то ж просто натисніть на кнопочку нижче :)

Бібліотечний гопак на конкурсі BUBA 2011


Дякую наперед! І обіцяю (та запрошую інших) теж підтримати біб-блогерів, що вже наважилися та ще наважаться засвітитися на цьогорічній Бубі. Разом нас багато :) - час виводити навколо-бібліотечну тематику поза нашу вузьку блого-нішу!

3 комментария:

 1. Як і домовлялися, зараз Автобан вже виїжджає! До речі, а як, Гопак з'явився у списку після реєстрація, все гаразд? Сподіваюся, саме так.

  ОтветитьУдалить
 2. Натисла! Підтримую! А Ви мій:-)? Доброго здоровячка Вам і всіляких гараздів!

  ОтветитьУдалить
 3. Могилянська бібліотекарка - дякую! А я ваш ще 2 дні назад підтримала :)

  Ганна - ура, супер! Реєстрація йшла чомусь із тривалою затримкою, але врешті-решт вчора ближче до ночі отримала таки лист щастя ;)

  ОтветитьУдалить

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...