СтанцюйСвійДисер, заспівайДиплом

Життя розділилося на до і після війни. Те, що було До - див. нижче.
Те, що буде Після, залежить від кожного з

нас. Але жити і працювати треба саме тут і зараз. Найкращий час - теперішній. Прошу всіх своїх друзів, блогерів, бібліотекарів, неравнодушных подписчиков и читателей из России  та колег з України, США, Швейцарії та інших країн Азії та Європи підтримати ... морально, організаційно та матеріально (особливо вітається волонтерська підтримка та cost share!) цей міжнародний культурний проект, як могутній інструмент культурної дипломатії та вирішення конфліктів.


Віримо у перемогу добра, науку, яка об'єднує та талановитих й небайдужих людей, що гарно танцюють, малюють,співають та пишуть ночами свої дисертації).🦾👩‍💻👩‍🎓

Краудфандінг та активне створення партнерської і спонсорської мережі вже  розпочато. Під час військового стану в Україні проект проходитиме лише онлайн. Фінал у реалі переноситься на мирний час. Слідкуйте за подальшими оголошеннями. Можеш ще намалювати).


Друзі, я знаю, що ви вже давно чекаєте на початок цього нового (як для України) проекту. Повірте: я також :). Зачекайте ще трішечки. Тут вибори на носі, а там такі танці з піснями підуть, що є певні побоювання. Адже наш культурний проект можуть на цьому фоні і не помітити. А креативний директор проекту ще й руку цієї зими невдало травмувала та танцювати не може. Без однієї руки якось дивно виглядає). Давайте її (тобто мене)) якось, хоча б морально, підтримаємо.


Словом, Вже скоро. А Наступного року взагалі все піде, як по маслу. Звісно, з Вашою допомогою та за вашої активної та креативної участі. Бо які б фізичні, матеріальні чи метафізичні) перепони неставали нам на заваді, ми впевнено йдемо до своєї науково-танцювальної мети, розминаємося і набуваємо гарних весняних форм) та, найголовніше, ніколи не зупиняємось і впевнено дивимося у непевне майбутнє. Трохи пізніше додам відповідну статистику, інфографіку, цитати з посиланнями та включу гарну пісню Тіни Тьорнер по темі).


Комментариев нет:

Отправить комментарий

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...