Останнім часом у мережевому й бібліотечному світах відбувається багато цікавого, тільки встигай за всім слідкувати. Про бібліотечний світ трохи згодом, а про мережевий - Кажуть, що новостворена соцмережа Google+ б'є всі рекорди за кількістю користувачів та зручністю інтерфейса (але я поки що не планую, т.я. не маю часу і наразі цілком задоволена своїм ФБ, хіба що хтось таки переконає),
а в твіттері вже запрацювали кириличні хештеги.
Перевірила - справді, але поки що ніхто там а ні про #библиотеки, а ні про #бібліотека нічого не писав (ми з купкою навколо-бібліотечних ентузіастів лише трохи поекспериментували, за що ім тим не менш велике дякую), то ж самий час розпочинати, тим більше що незабаром - черговий Всеукраїнський день бібліотек 30 вересня і (як увертюра до нього) - міжнародний день писемності 8 вересня.
centerreading Центр книги и чтения
@Bibliogopak по-моему надо акцию организовать по продвижению #библиотеки вроде #followalibrary
panbibliotekar ПАН БIБЛIОТЕКАР
@Bibliogopak спробуйте над #бібліотека попрацювати Bibliogopak Pani Ne Bibliotekar
@centerreading @chtenie21 @tverlib Ого - какая быстрая (и главное правильная) реакция! :) Что ж,welcome! Работаем на наши # библиотеки вместе centerreading Центр книги и чтения
Bibliogopak Pani Ne Bibliotekar
Так и знала - #библиотеки в твиттере (пока ещё) никого не интересовали. Это ж какое поле для работы открывается для #bibliomist и #ukrlib!
То ж запрошую всіх небайдужих твіттерян приєднуватися до просування бібліотеки/ библиотеки (можливі й ін.варіації) в цій зараз найбільш динамічно зростаючій в країнах СНД мережі. В тренди навряд чи попадемо - з найпопулярнішим з кириличних #...уи (sorri, из песни слов не выкинешь :)) конкурувати важко, але свою задачу в межах наших і твіттер-можливостей виконаємо. До речі, про #книги вже пишуть досить активно.
так, дуже гарно! до речі, щодо Google+ друзі надіслали запрошення приєднатися. Наскільки я дізнавалася, одна з найбільш корисних фічей - відеочат з 10 людьми водночас, чого не може підримати ФБ навіть зі Скайпом. Отже, може бути гарною можливістю для нас і для бібліотекарів робити відеоконференції - говорили про це коротко з Оленою Башун.
ОтветитьУдалитьСправді цікаво, хоча якщо мета чату чи конференції не подивитися одне на одного, а змістовно поспілкуватися, то звичайний скайп-чат для цього - ідеальне рішення. Але звичайно хочеться спробувати і щось новеньке, гарненьке й цікавеньке і побавитися з цим. Так що можемо починати забаву, я приєднуюся :)
ОтветитьУдалить