вторник, 10 января 2012 г.

Новий рік - нові правила

Ще раз вітаю всіх та себе в тому числі з початком року під номером 2012. Як дехто напевно вже помітив, вже наприкінці минулого року Гопак значно зменшив ритм своїх бібліотечних танців та впевнено перетворівся з щоДЕНника на щоТИЖНевик, і буде зберігати цей темп впродовж цілого року. Шкода, але виходячи з часу, який НЕ має зараз його господиня, жодних блого-рекордів наступний рік не принесе...


А тепер власне про те, на що я звернула увагу минулого тижня: у квітні наші північні сусіди готують щось дуже масштабне, цікаве та добре:      


* Первая ежегодная социально-культурная акция «БИБЛИОНОЧЬ» - масштабное сетевое событие общенационального уровня в поддержку социальной авторитетности литературы как исторически национального проекта России, пройдет в ночь с 20 на 21 апреля 2012 года. це - їх сторінка на Фейсбуці, приєднуйтесь! У цієї акції є багато партнерів та шанувальників та цікаво, що народилася вона теж на Фейсбуці. 


Думаю, варто буде подивитися, як все пройде та й собі замислитись над якоюсь власною масштабною мережевою подією  в бібліотеках вночі :), тим більше що багато хто вже непогано потренувався з нічними бібліо-імпрезами в реалі раніше.


А тепер про цікаве та недобре: мої співчуття колегам з Білорусі, для яких новий рік в мережі стане насправді драконівським (от і не вір після цього в гороскопи!). Тримайтеся - сподіваюся, ані цей скромний блог, ані інші українські ресурси не увійдуть до переліку закордонних заборонених...  

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...