понедельник, 2 сентября 2013 г.

Бібліотечні та книжкові весілля - сезон у розпалі!

Весільна церемонія в книжковому магазині
Не знаю, як у кого, але в мене іноді буває так, що п'ятничні пости народжуються в понеділок. Тому я вирішила не опиратися блогерській долі та дати волю цим фотографіям, які вже давно чекали на оприлюднення.

Перший варіант весільного торту книголюбів
Як відомо, тепла золота осінь - гарячий сезон весіль, під час яких творчі молоді/дизайнери/організатори весільних послуг змагаються в оригінальності весільних церемоній, сценаріїв, стилів та аксесуарів. Як може виглядати весілля молодих, закоханих не лише одне в одного, але й у книги та бібліотеки? Дивіться декілька ідей, які прийшлися мені до смаку та фантазуйте далі самі :).

Другий варіант весільного торту для книголюбів
Мештики для нареченої
Моє весілля було вже N... років тому, і я тоді теж достатньо переймалася оригінальністю та неповторністю, але зізнаюся, що Такі дизайнерські ідеї та теми мені тоді навіть і на думку не спадали, а шкода :).

Варіант метелика для нареченого
Живі квіти - це вже давно не оригінально.
Весільна церемонія під книжковою аркою


Весілля в поетичному стилі (фон - вірші про кохання)


Освідчення на сторінках улюбленої книги -
мабуть, я би не відмовила :)
До речі, якщо ви досі сумніваєтесь у користі використання Pinterest-у для бібліотечної справи/реклами/блогерства, то мабуть час переглянути свої погляди, т.я. вся інформація саме звідти. А якщо ви вже користуєтесь Pinterest-ом, то, користуючись нагодою, запрошую подати свої книжкові/бібліотечні тематичні дошки на участь у "Марафоні непересічних бібліотечних ідей" від програми "Бібліоміст" у номінації "Бібліотечні піонери Pinterest-у". Останній термін прийому заявок- 15 вересня 2013 р.   
   

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...