понедельник, 12 ноября 2012 г.

Хакатон ПРООН - враження, очікування, сподівання


Вперше була на хакатоні, тому, відверто кажучи, не очікувала надто багато. А дарма :) Тому що завдяки чудовій організації, вдало обраному місцю проведення (20й поверх сучасного бізнес центру, sky point з величезними прозорими вікнами - відчували себе на зльоті прозорих й безбар'єрних ідей :)) та, звичайно, креативній команді учасників захід вийшов надзвичайно цікавий, інноваційний, корисний і пізнавальний.Єдиний мінус - змогла бути лише півдня. І тому просто фізично не встигла ознайомитися зі всіма командами та їх проектами. Вже дуже скоро презентації буде викладено на офіційному веб-сайті заходу, дочекайтеся. Проектами-переможцями стали ПоїздКА (пасажирські відгуки про порушення й обслуговування на укрзалізниці), проект "Я дала хабар" - ой, як актуально ;) та проект StudAction з оцінки якості викладання у ВУЗах - здається, щось на зразок RateYourProfessor в США.    

Серед приємних несподіванок - бібліотечна команда з центральної миколаївської бібліотеки ім. М. Кропивницького ЦБС для дорослих (вона ж - навчально-інноваційна бібліотека в рамках гранту "Бібліоміст"), яка готувала свій новий проект із надання послуг з е-врядування для своїх відвідувачів. Проект дійсно інноваційний, але не буду передчасно розкривати всі карти, бо це в першу чергу право його авторів.  

І, нарешті, що ще потішило мене як блогера і фана платформи blogspot після коротенького спілкування з деякими учасниками дійства - багато з них вдало використовують блоги в якості/замість вебсайтів для своїх НУО або окремих проектів. Ось і ось - декілька гарних прикладів, автори яких, до речі, виявилися дуже зацікавленими у співпраці з публічними бібліотеками.

2 комментария:

  1. Дуже дякую за гарний відгук про хакатон ПРООН. Я також брала участь у першому дні його роботи, хоча цілком свідома того, що другий та третій були найцікавішими! З нетерпінням чекаю на реалізацію проектів-переможців. Принагідно дякую за цікаві та корисні матеріали, розміщені у Вашому блозі! З повагою, Олена

    ОтветитьУдалить

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...