среда, 20 марта 2013 г.

Марудна справа - жити без баталій

Останні 2 тижні видались якісь трохи ненормальні в плані авралу як на роботі, так і поза нею, хоча й одночасно цікавими. Довела теорему сьогоднішньої іменинниці Ліни Костенко, яка стверджувала: "Марудна справа - жити без баталій. Людина від спокійного життя жиріє серцем і втрачає талію."

Цікаво також, що  й цей третій тиждень стартував у такому ж дусі :), тому трохи випала зі свого улюбленого блогерського життя. Зараз по-трохи повертаюся і навіть не знаю, про що саме варто написати, т.я. назбиралося багато цікавого. Напевно таки зупинюсь на такому вінігреті (як-ніяк піст розпочався):

1. Виявляється, з'являються докази того, що все більше користувачів сервісу Твіттер читають більше книг:

    ACIDmit 21+


  1. Благодаря твиттеру я перестал читать новости, перестал пользоваться email, стал смотреть больше хорошего кино, стал больше читать книг.

2. І навіть В Контакте можна чудово використовувати не лише для того, щоб вбивати цінний час та само-стверджуватись за рахунок підбірки та оприлюднення своїх найефектніших фотографій, як це переважно робить молодь, але й для пошуку необхідних книг:

Как использовать «ВКонтакте» для быстрого поиска книг

Как использовать «ВКонтакте» для быстрого поиска книг

Copyright Shutterstock Наверняка вы сталкивались с необходимостью быстро отыскать какую-то книгу и показать ее другу / коллеге, а искать по различным онлайн-магазинам, легальным цифровым библиотекам или пиратским бесплатным сайтам не было ни времени, ни желания. На помощь вам придет самая популярная в Рунете социальная сеть. В…


3. Незважаючи на те, що жіноче свято вже пройшло, подарунки для жінок продовжуються. Цього разу потішив щедрий Google, який розпочинає цьогорічну програму грантів для жінок, що захоплюються технологіями програми грантів Google EMEA Travel and Conference Grants, за якою переможиці отримають можливість безкоштовної реєстрації на одну з конференцій в країнах Европи, Близького Сходу і Африки, і до 1000 євро на відшкодування транспортних витрат. На сайті грантів також поданий список конференцій, в яких пропонується взяти участь - виглядає дуже спокусливо :)


4. І, нарешті, якщо ви маєте бажання не лише користуватися можливостями, які пропонує гугл, але й подавати до однієї з найпотужніших у світі компаній свої пропозиції, сьогодні, 20 березня, саме маєте такий шанс. Як повідомив і запропонував активний бібліотечний Херсон:

21 марта отмечается Международный день человека с синдромом Дауна.

К сожалению, информация о всём, связанном с этим синдромом, еще малопопулярна в обществе, а многим  и недоступна.  Давайте вместе с тысячами людей по всему миру отправим свои запросы компании GOOGLE, чтобы в этот день стартовая страничка самйо популярной поисковой системы выглядела вот так.
Для этого нужно:
Скачать эту картинку на свой компьютер (правая кнопка «Сохранить изображение как»). Отправить её по адресу proposals@google.com. Привлечь к этой акции своих родных, друзей, знакомых. Сообщить на своей страничке Facebook, Twitter, ЖЖ и т.д.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...