пятница, 15 февраля 2013 г.

Вулична наукова реклама

Ви бачите краще, коли ви перелякані. Ми можемо це пояснити
Як часто серед величезної кількості реклами на вулиці ви бачите цікаву яскраву і велику рекламу науки/наукового товариства чи спільноти? Я, наприклад, щось не пригадую таких прикладів, тобто напевно вони у нас дуже поодинокі, що очевидно зумовлено відповідним статусом та фінансуванням науки в Україні.

2-ма унціями золота можна вкрити білборд. Ми можемо це пояснити
Тому пропоную подивися на приклади оригінальної канадської наукової реклами та, як нещодавно запропонував Андрій Курков, думати про українську науку відповідно до "теорії чорного оптимізму" - тобто, що все таки буде добре, але невідомо, коли саме :)Канадський науковий центр Science World вже кілька років поспіль популяризує науку на вулиці.
Комарі люблять синій колір. Ми можемо це пояснити
Так, у Ванкувері поряд з торговим центром розміщено величезний білборд, вкритий 22-каратним золотом з надписом «2-ма унціями золота можна вкрити білборд». Інший носій рекламної кампанії — це величезний лоток з піском та калом тигра прямо посеред тротуару з повідомленням «Тигри справлятимуть нужду в лоток». 
Намагаючись сказати, що наука «знає майже все», Science World обрали більш обережний слоган — «Ми можемо це пояснити» (We can explain).
Більше про тигрів, Японію, гази, китів та волосся з наукової точки зору - тут  

2 комментария:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...