среда, 19 января 2011 г.

Яндекс у Львові: "Нам очень важна свежесть"

Щось давно не писала про Львів.

Виправляюся, тим більше, що є чудовий привід - Яндекс приїхав до Львова, і Антон Волнухін зробив презентацію щодо яндекс пошуку по блогах. Як на мене, вона була цікавішою і набагато глибшою, ніж узагальнююча презентація щодо статистики блогосфери, яку він робив на Microsoft Blogtober Fest осінню. Напевно, він просто не дуже любить Майкрософт :)

Як каже джерело, 9 грудня у Львові проходила зустріч, яку організувала компанія Яндекс.Україна. Зустріч була приурочена  таким темам:
  • Як працюють Яндекс.Новини.
  • Як збільшити аудиторію свого інтернет-блоґу, сайту за допомогою віджетів для головної сторінки Яндекса.
  • Як влаштований пошук по блоґах, також наводилися свіжі дані про українські блоґи.
Тут можна прослухати доповідь про Яндекс пошук у блогах. Рекомендую.

Також знайшла на подкастері свого колишнього колегу по цеху, за основним місцем роботи - професора кафедри радіомовлення і телебачення Львівського національного університету ім. І. Франка Бориса Потятиника, який відкривав своєю доповіддю секцію інтернет-журналістики на Lviv iCamp 2010. Пошкодувала, що мене там не було, але доповідь із назвою, яку важко вимовити можна послухати і зараз. Борис розповів про сучасний (досить невизначений) стан інтернет-журналістики, свій підхід до визначення її меж (досить розмитих, десь "між Сциллою традицій та Харибдою новацій), і поставив більше питань, ніж дав відповідей. Справжній професор - журналіст :)

Ну, і останнє за тиждень про Львів: виходячи з того, що в обласній бібліотеці для дітей за підтримки посольства США буде проходити дводенний тренінг з громадського подкастингу, чекайте незабаром нові креативні бібліотечні подкасти від бібліотечних діджеїв на Молодому радіо і не тільки. Не перемикайте!

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...